You are currently viewing עיצובי פרגולה לפטיו

עיצובי פרגולה לפטיו

פרגולות מתווספות לעיצובי נוף מודרניים כדי להגן על אנשים וחיות מחמד מפני האלמנטים של הטבע, כמו גם ליצור מראה אסתטי. הדבר הנהדר בפרגולות הוא שבזמן שבוחרים סגנון מסוים, אפשר גם ליהנות מהצל שהוא מציע בו זמנית!

 

ישנם סוגים רבים של עיצובי פרגולות לפטיו. המשימה שלכם היא לקבוע איזה מהם יעבוד הכי טוב עם השטח והתקציב שלכם. האפשרויות הפופולריות ביותר הן ערכות פרגולה מעץ שנועדו לספק כיסוי מקסימלי לפינת ישיבה או פינת אוכל, בר באוויר הפתוח או סלון לצד הבריכה.

 

הפרגולה הגדולה שלנו מציעה סוג כזה של כיסוי פטיו מעץ עם הקונסטרוקציה החסונה והלוחות העליונים שמספקים כיסוי טבעי המשתלב בצורה חלקה עם המבנה הכללי.

 

סוגים אלה של פרגולות צל יכולים להיבנות במעמד עצמאי או להצמיד אותן בצד אחד במספר תצורות כך שיתאימו למפרט של פטיו בגודל סטנדרטי, וגם למידות מותאמות אישית.

 

עיצובים מודרניים לפטיו באמצעות פרגולות

פרגולות מיועדות לפטיו מסיבות שונות. חלקן עשוי בצורה מעוקלת, חלקן מיועד לפינות, וחלקן בנוי כדי לספק גג מעל פטיו. הן יוצרות מרכז יפהפה לפטיו, כיסוי למטבח חיצוני, או מקום מוצל אחר שאנשים וחיות מחמד יכולים להצטנן בו בימי שמש חמים.

 

עיצובי נוף יצירתיים רבים מתרכזים סביב שילוב של מבנה בגובה מסוים, כמו גם ברוחב שיספק שטח מוצל. ניתן לתכנן פרגולות צל מקסימליות כך שישתלבו עם עצים קיימים, שיחים או תכונות גינון טבעיות אחרות בחצר האחורית שלכם כדי להעניק לכם חוויה נעימה מאוד.

 

ישנם עיצובים של פרגולות שהם פתוחים יותר בכוונה כדי לאפשר זרימת אוויר וסינון אור שגורמים לפטיו להרגיש פתוח. יש לנו פרגולות שממש תוכננו כדי ליצור תחושה של חדר פתוח. יש להן פחות לוחות עליונים אך החוסן שלהן שווה לפרגולה הגדולה שלנו. הפרגולות הפתוחות הן דרך ליצור חדר באוויר הפתוח כדי לנצל את הסביבה היפה.

 

צורות מודרניות שזורמות עם הנוף שלכם יכולות להוסיף עניין אדריכלי לחצר האחורית, חוץ מרק צל.

 

לא משנה כמה כיסוי יש לכם על המבנה שלכם, הצדדים הפתוחים של הפרגולה החשמלית מציעים דרך להנות מהנופים השונים שמקיפים את ביתכם.

 

ישנו מגוון של דרכים להתאים ולשלב בין מאפייני הפטיו שלכם. גינון, ריהוט ואביזרי פרגולה ממלאים תפקיד בהפיכת חלומות העיצוב שלכם למציאות. אביזרים לפרגולה יכולים לנוע בכל מקום, החל מהוספת חופה נשלפת כדי לספק הגנה נוספת בימי שמש חמים, הוספת בור אש, או קישוט הפטיו בארגזי אדניות מלאים בפריחה בצבעים עזים. אתם יכולים להיות יצירתיים ככל שהמרחב שלכם מאפשר עם אביזרים לפטיו. פטיו חיצוני של ימינו נוצר לא רק בשביל צל ומקום לבילוי, אלא כדרך לפתח אזור גינה יפהפה.

 

אביזרי פרגולה יצירתיים לשיפור העיצוב של הפטיו בשיטת עשה זאת בעצמך

עיצוב החוץ שלכם עשוי להיות חדר חיצוני יחיד המשרת מטרות מרובות. אביזרי פרגולה יכולים לא רק לשפר את המראה של הפטיו שלכם, אלא גם לספק את האמצעים לשנות את החלל שלכם לשימושים שונים אלה.

 

תוכלו להוסיף אווירה בלילה עם תאורה או עומק ביום עם וילונות.

 

פרגולות פטיו המיועדות לשימוש כחיפוי יכולות להיות משולבות גם עם אלמנטים אחרים של נוף לאזור רב שימוש. זה יוצר חוויה ייחודית בחצר האחורית שניתן לעצב כך שתתאים לסוגים רבים של עיצובים. בחרו את סוג הכיסוי שמציע את הצל הנכון והמרחב לכל אביזרי הפטיו שלכם.

 

בעזרת פרגולות "עשה זאת בעצמך" שלנו תוכלו להפיק את המרב מהתקציב שלכם לעיצוב הנוף של החצר. וזה פרויקט משפחתי מהנה!

 

לאחר שתסיימו לבנות את הפרגולה, תחושו סיפוק רב, שלא לדבר על כך שמדובר במבנה שיחזיק מעמד שנים רבות אם ייבנה, יטופל ויתוחזק כראוי.

 

אז אם אתם עדיין מחפשים את העיצוב המושלם של הפרגולה לחלל שלכם, ציירו את צורת הפטיו ורשמו ליד איך תוכלו להפיק את המרב מאזור החצר האחורית שלכם. אנחנו כבר נדאג לעצב לכם את החלום ולהגשים אותו.

למידע נוסף היכנסו לאתר https://solaris-ltd.co.il/